تیم رضالرن با طرح صیانت از حقوق کاربران مخالف است از شما مردم عزیز خواهشمندم در کمپین مخالفت شرکت کنین مخالفت با طرح‌های محدودکننده اینترنت بین‌المللی و فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی
  26 شهریور 1400
تیم رضالرن با طرح صیانت از حقوق کاربران مخالف است از شما مردم عزیز خواهشمندم در کمپین مخالفت شرکت کنین مخالفت با طرح‌های محدودکننده اینترنت بین‌المللی و فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی
  26 شهریور 1400
0
0

10تا از بهترین ابزارها برای تست نفوذ و هک وب سایت با کالی لینوکس + لینک دانلود

807 بازدید

تست نفوذ با کالی لینوکس و بهترین ابزار ها کالی لینوکس دراینجا با بهترین ابزارها برای هک وب سایت و تست نفوذ با کالی لینوکس آشنا خواهید شد در ادامه با ان ها خواهیم پرداخت + لینک دانلود و بهترین ابزار ها کالی لینوکس

10 تا از بهترین ابزارها برای تست نفوذ و هک وب سایت در کالی لینوکس + لینک دانلود

Burp Suite :

Burp Suite یک ابزار گرافیکی است که برای تست امنیت برنامه وب استفاده می شود. به شما کمک می کند آسیب پذیری ها را شناسایی کرده و بردارهای حمله ای که روی برنامه های وب تأثیر می گذارند تأیید کنید.

اشنایی با باگ Sql Injection و نفوذ و هک وب سایت توسط ابزار Sqlmap در کالی لینوکس

در حین مرور برنامه هدف ، یک تستر نفوذ می تواند مرورگر اینترنت خود را پیکربندی کند تا بتواند از طریق سرور پروکسی Burp Suite مسیر را مسیریابی کند. Burp Suite سپس با گرفتن و تجزیه و تحلیل هر درخواست از طریق برنامه وب هدف و به عنوان “مرد در میانه” عمل می کند تا بتوان آنها را تحلیل کرد. آزمایش کنندگان مجموعه Burp می توانند به منظور تجزیه و تحلیل پارامترهای احتمالی یا نقاط تزریق ، درخواستهای HTTP را متوقف کرده ، دستکاری و دوباره پخش کنند.

Metasploit :

Metasploit بیشترین استفاده از چارچوب تست نفوذ است. این اطلاعات کاملی درباره آسیب پذیری ها و کمک های امنیتی در تست نفوذ و توسعه امضا IDS ارائه می دهد. Metasploit همچنین پایگاه داده های اوکد و بایگانی های کدپستی را تسهیل می کند. این در سیستم عامل Kali Linux از پیش نصب شده است.

Nikto web server scanner :

Nikto بیش از 6000 تست در برابر وب سایت انجام می دهد. تعداد زیادی تست برای هر دو آسیب پذیری امنیتی و سرورهای وب تنظیم نشده باعث می شود تا این ابزار برای بسیاری از متخصصان امنیتی و مجریان سیستم تبدیل شود. این می تواند اسکریپت های فراموش شده و مشکل دیگر را برای تشخیص مشکلات از منظر خارجی بیابد.

Recon-ng :

Recon-ng یک چارچوب کاملاً برجسته شناسایی وب است که در پایتون نوشته شده است. این با ماژول های مستقل ، تعامل با بانک اطلاعاتی ، توابع راحتی داخلی ، کمک تعاملی و تکمیل دستورالعمل کامل است. Recon-ng یک محیط قدرتمند را فراهم می کند که در آن امکان شناسایی سریع مبتنی بر وب با سرعت و به طور کامل انجام می شود.

Zed Attack Proxy :

Zed Attack Proxy به شما کمک می کند تا در حین تهیه و آزمایش برنامه های خود ، آسیب پذیری های امنیتی را در برنامه های وب پیدا کنید. این همچنین می تواند به منظور آزمایش امنیت دستی استفاده شود.

ACSTIS :

ACSTIS به شما کمک می کند تا برنامه های وب برای AngularJS Client-Side Model Injection را اسکن کنید این پشتیبانی از اسکن یک درخواست واحد بلکه crawling کل برنامه وب برای آسیب پذیری AngularJS CSTI. است.

W3af :

W3af (چارچوب حمله و حسابرسی برنامه وب) اسکنر امنیتی برنامه وب منبع باز است. اطلاعات مربوط به آسیب پذیری های امنیتی را برای استفاده در مشاغل تست نفوذ فراهم می کند. اسکنر رابط کاربری گرافیکی و رابط خط فرمان را ارائه می دهد ، که این ابزار را بسیار ضروری می کند!

WPScan :

WPScan به طور موثری وب سایت وردپرس شما را اسکن می کند و آسیب پذیری های موجود در نسخه اصلی ، افزونه ها ، مضامین و غیره را بررسی می کند تا به مشکلات امنیتی کمک کند.

تست نفوذ و هک اندروید از مبتدی تا پیشرفته و نحوه جلوگیری از آن در کالی لینوکس


این یکی از ابزاری کارآمد است که با استفاده از آن ، شما وب سایت خود را کاملاً اسکن می کنید تا آسیب پذیری ها را با دستورات آسان بررسی کرده و آنها را جدا کنید!

Netsparker web vulnerability scanner :

Netsparker یک بستر واحد برای همه نیازهای امنیتی برنامه وب است. کاملاً اتوماتیک ، متحد و مقیاس پذیر است.
ویژگی خاص این است که ، Netsparker از فناوری اسکن مبتنی بر اثبات برای اثبات خودکار مثبت های کاذب و صرفه جویی در صدها ساعت است. همانطور که با بسیاری از انواع ابزار نیز در هم آمیخته است ، روند پایدار و ساده خواهد بود.

Vega :

Vega ابزاری متن باز برای تجزیه و تحلیل امنیت برنامه های وب است. این یک ابزار مبتنی بر GUID است که می تواند برای آزمایش افشای اطلاعات حساس مانند تزریق SQL ، تزریق کور SQL ، کپی کردن سایت منعکس شده ، اسکریپت گذاری سایت متقاطع ذخیره شده ، تزریق پوسته و آسیب پذیریهای درج پرونده استفاده شود. لیست کاملی از ماژول های اسکن را می توان از رابط کاربری مشاهده کرد.

منبع : https://kalilinuxtutorials.com/

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://rezalearn.com/?p=5848
اشتراک گذاری:
رضانعمتی
من رضانعمتی متخصص دیجیتال مارکتینگ و متخصص دوره های طراحی و برنامه نویس وب هستم که فعالیت هایی در زمینه هک و امنیت دارم و خیلی دوست دارم تجربیات خودمو به دیگران انتقال بدم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 10تا از بهترین ابزارها برای تست نفوذ و هک وب سایت با کالی لینوکس + لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.