0
0

ویندوز هفت 7 قدیمی خود را همین الان بروزرسانی کنید!

737 بازدید
ویندوز هفت 7 قدیمی خود را همین الان بروزرسانی کنید!

یک سوء استفاده جدی در پروتکل دسک تاپ از راه دور ویندوز هفت (RDP) که می تواند به هکر اجازه دهد کنترل رایانه شخصی شما را کنترل کند ، که میتواند هکرها را از راه دور با نرم افزار cryptocurrency mining این کار را انجام می دهند. ان ها از طریق اسیب پذیری RDP اینکار را انجام میدادند. چند روز پیش ، تیم امنیتی داخلی مایکروسافت هشدار جدیدی ارسال کرد و گفت که آنها انتظار دارند که حملات BlueKeep نه تنها ادامه یابد ، بلکه با افزایش زمان ، پیشرفت ان را افزایش می دهد.

ویندوز هفت 7 قدیمی خود را همین الان بروزرسانی کنید!

داده های اخیر حاکی از آن است که بیش از 700،000 رایانه شخصی آسیب پذیر وجود دارد که علی رغم درخواست های مکرر از مایکروسافت ، شرکت های بزرگ امنیتی ، دولت ایالات متحده ، و تقریباً در مورد هر نشریه فنی موجود در آنجا ، هنوز بروزرسانی های لازم را نصب نکرده اند. اما آنچه در ابتدا یک اقدام پیشگیرانه علیه سوء استفاده های فرضی BlueKeep بود ، اکنون تنها راه دفاع در برابر حملات بسیار واقعی است.

هک چیست؟ و انواع هکر

4 راه مختلف هکر ها که می توانند به شبکه نفوذ کنند
ویندوز هفت 7 قدیمی خود را همین الان بروزرسانی کنید!

بنابراین ، به طور جدی: از نادیده گرفتن هشدارها جلوگیری کنید و ابدیت های امنیتی را نصب کنید. در حال حاضر ، در صورت امکان. همین مسئله در مورد مشاغلی که از Windows Server 2008 ، Windows Server 2008 R2 و نسخه های شرکت Windows 7 استفاده می کنند ، می توانید به راحتی از صفحه بروزرسانی رسمی مایکروسافت تکه های امنیتی ویژه نسخه Windows شما را ابدیت و نصب کنند.

منبع : https://lifehacker.com/

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://rezalearn.com/?p=628
اشتراک گذاری:
رضانعمتی
رضانعمتی
من رضانعمتی متخصص دیجیتال مارکتینگ و متخصص دوره های طراحی و برنامه نویس وب هستم که فعالیت هایی در زمینه هک و امنیت دارم و خیلی دوست دارم تجربیات خودمو به دیگران انتقال بدم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ویندوز هفت 7 قدیمی خود را همین الان بروزرسانی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.