0
0

ایجاد تاتو یا خالکوبی گرگ به صورت واقعی روی بدن در فتوشاپ 2018

3551 بازدید
4.6/5 - (5 امتیاز)

ایجاد تاتو یا خالکوبی گرگ روی بدن شاید خیلی از ما توی سرمون باش حالا میخواد برای رو کم کنی باش و… ولی حتما، که نباید دست به ابزار های خطر ناک برای ایجاد تاتو یا خالکوبی زد توی دنیای امروزی فتوشاپ کار مارو خیلی آسون کرده و راحت میتونین بدون هیچ دردسری برای عکس های پروفایلتون در شبکه های اجتماعی استفاده کنین در ادامه با ایجاد تاتو یا خالکوبی واقعی گرگ به صورت واقعی روی بدن در فتوشاپ 2018 اشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

خالکوبی روی بدن در فتوشاپ :

ایجاد خال کوبی نوعی اصلاح بدن است که در آن طرحی با قرار دادن جوهر ، رنگ ها و رنگ دانه ها ، غیرقابل استفاده یا موقتی ، در لایه پوست ایجاد می شود تا رنگ دانه تغییر کند.

ایجاد تتو یا خالکوبی گرگ روی بدن در فتوشاپ 2018

تاتو یا خالکوبی در سه دسته قرار می گیرند:

  • صرفاً تزئینی (بدون معنی خاص)
  • نمادین (با معنای خاصی که مربوط به پوشنده باشد)
  • تصویر (تصویری از یک شخص یا مورد خاص)

ماسک چیست؟ و نحوه استفاده از ماسک ها در فتوشاپ 2019

خال کوبی ها علائم دائمی روی پوست هستند که از طریق جوهر و سوزن ساخته می شوند. پس از تزریق جوهر به لایه دوم پوست موسوم به درم ، تاتو روی بدن در فتوشاپ زخم برآمدگی می شود و پوست بهبود می یابد تا طرحی را در زیر لایه جدید نشان دهد.

تاریخچه تاتو یا خالکوبی :

مردم هزاران سال بدن خود را با خال کوبی به دلیل محافظت ، پزشکی ، مجازات ، نمادهای وضعیت اجتماعی ، نشانه های اعتقادات مذهبی یا معنوی و به عنوان نشانه های عشق و فداکاری مشخص کرده اند.

تست نفوذ و هک اندروید از مبتدی تا پیشرفته و نحوه جلوگیری از آن در کالی لینوکس

دانشمندان شواهدی از خال کوبی پیدا کرده اند که قدمت تقریبا 5 هزار و 200 ساله دارد. خال کوبی بخشی از بسیاری از فرهنگ های باستانی ، از جمله مصر ، آفریقا ، آسیا ، یونان ، روم ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی ، ژاپنی و پولینزی است.

ایجاد تتو یا خالکوبی گرگ روی بدن در فتوشاپ 2018

در حالی که بسیاری از فرهنگ ها هنوز هم روش های خال کوبی باستانی را انجام می دهند ، و با استفاده از کمی بیشتر از چوب بلند ، یک سوزن و جوهر تیز برای نشانه گذاری پوست ، توسعه فناوری مدرن باعث شده است که طراحی خال کوبی به یک فرم هنری بسیار با ارزش تبدیل شود. امروزه هنرمندان خال کوبی معمولاً سال ها با استفاده از انواع سوزن های حرکتی و جوهرهایی با رنگ روشن ، سال ها را در کمال مهارت خود قرار می دهند.

منبع :https://en.wikipedia.org/ وhttps://www.liveabout.com/ وhttps://www.macmillandictionaryblog.com/

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://rezalearn.com/?p=6256
اشتراک گذاری:
علی صبور
سلام علی صبور هستم ،دانش آموز رشته ریاضی و فیزیک، طراح فتوشاپ در زمینه چاپ و دیگر زمینه های مختلف ،همچنین علاقه مند به آموزش یافته های خودم به دیگران هستم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها

نظرات

0 نظر در مورد ایجاد تاتو یا خالکوبی گرگ به صورت واقعی روی بدن در فتوشاپ 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.